Online Alışveris

Öncelikli Hedeflerimiz

20/04/2015

Yolumuz:
DANEM;
Kefir danesinin doğasını en saf haliyle korumayı,
Kefir mayası üretimini doğal olarak üretmeyi,
Kefir mayası üretimini en hijyenik koşullarda yönetmeyi,
Bu mucizevî gıdayı en faydalı haliyle tüketicilere en hızlı şekilde ulaştırmayı ilke edinmiştir.

Kalitemiz
DANEM kalite yönetimi, tüm üretim aşamalarında kalite bilincinin uygulanması temeline dayanır. Kalite yönetim sistemimiz, çalışanlar, tedarikçiler ve tüketicilerimizden oluşan paydaşlarımızla beraber bilimsel çalışmaların ilkelerine ve etiğine uygun olarak oluşturulmuştur. 
“Doğasında Bilim Var” anlayışındaki kuruluşumuzda, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemimizin temelini, üretim aşamalarındaki Kritik Kontrol Noktalarının belirlenerek gerekli analizlerin sürekli olarak yapılması ve ürün takibi oluşturmaktadır. Hedefimiz sürekli en kaliteli ürünü tüketiciye ulaştırmaktır.

Tüketicimiz
DANEM, başta tüketicilere en hızlı ve etkin şekilde ulaşma hedefiyle, tüm paydaşları nezdinde değer yaratmayı ilke edinen bir yönetim anlayışındadır.

Farkındalıklarımız
DANEM’in iş anlayışının odağındaki değer, "bilimsel temellere dayanan sürdürülebilir doğal"lıktır. Danem, kefirin doğasındaki mucizevî kıymetin, sağlıklı nesillerin sürdürülebilirliğine katkıda bulunmak amacıyla ulusal ve uluslar arası düzeyde daha geniş kitlelere ulaştırılması sorumluluğunu taşımaktadır.

DANEM, doğal kefir danesinin endüstriyel üretimini hijyenik koşullarda gerçekleştiren dünyadaki tek firma olup bunun onurunu sürdürmenin büyük sorumluluk taşıdığı bilincindedir.

Bu dünyadaki ilk uygulama, Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanan 1 adet Patent ve başvuru aşamasında olan 1 adet Faydalı Model tasarımıyla desteklenmiş ve “Göller Bölgesi Teknokent” nezinde bilim ve teknoloji temelli ilk gıda şirketi olmuştur.


Tags: Kefir Nedir

Ara