Online Alışveris

Fermented Foods: Wisdom for Health and Future

Prof.Dr.Zeynep Güzel Seydim hocamız Seul'de yapılan "Fermented Foods: Wisdom for Health and Future" sempozyumuna "Functional and Technological Properties of Kefir and Miraculous Kefir Grains" isimli konuşmasını yapmak üzere Güney Kore Tarım ve Gıda Bakanlığı ile KOSFOST grubunun davetlisi olarak katıldı ve büyük ilgi gördü

11/09/2014


Japonyada Dünya Sütçülük Zirvesi

Prof.Dr.Zeynep Güzel Seydim, Prof.Dr.Atıf Can Seydim, Yrd.Doç.Dr. Tuğba Kök Taş ve Yrd.Doç.Dr. Nilgün Budak Yokohama, Japonya' da yapılan International Dairy Federation World Dairy Summit (Dünya Sütçülük Zirvesi) kongresine katılarak 12 adet poster sunum gerçekleştirdi. Uluslararası Hem üniversitelerden bilim insanlarıyla hem de endüstriden birçok kişiyle görüşme yaptılar.

02/12/2013Ankara Gıda Mühendisliği Kongresi

7-8 Kasım 2013 tarihinde Ankara ' da düzenlenen Gıda Mühendisliği Kongresinde kendi yoğurt mayamızla üretilen yoğurt örneklerinin kalite özellikleri hakkında bilgi verildi.

07/11/2013


Niğde Üniversitesi Gıda ve Tarım Kongresi

2 Ekim 2013 de Prof.Dr.Zeynep Güzel Seydim tarafından " Kefir Mucizesi:Bilimden Endüstriye" bilgilendirici çağrılı konferansı Niğde Üniversitesinde yapılmıştır.

02/10/2013


Ara