KefirDanem

Size En Yakın Satış Noktamızı

»Görmek için tıklayınız
sublayer KefirDanem
Yasal üretim izni ve patentli teknolojisiyle en iyi ve en güvenilir kefir mayası ENDANEM Akademisyenler tarafından Süleyman Demirel Üniversitesi Teknokent'inde özenle üretilmektedir
sublayer sublayer KefirDanem
sublayer KefirDanem
KefirDanem sublayer

Yeni Ürünümüz:

BüyüYo

Doğal Probiyotik Yoğurt Mayası

»Satın almak için tıklayınız
KefirDanem
KefirDanem sublayer

Migros ve Macrocenter Mağazalarındayız

»Satış Mağazalarımızı görmek tıklayınız
sublayer KefirDanem
KefirDanem KefirDanem KefirDanem

Sağlığınız İçin Kefir İçin…

Sağlıklı bir nesil için çocuklarımıza kefir içirelim ve kefiri sevdirelim. Evde hijyenik olarak ürettiğiniz kefir ile çocuklarımızın

»Detaylı İnceleyiniz

KEFİR NEDİR ve NEDEN KEFİR?

kefir mayası Kefir Kafkasya’da asırlardır bilinmekte ve yöre halkı tarafından geleneksel olarak üretilmektedir. 19. yüzyılın sonlarına doğru Orta Asya’dan tüm Avrupa’ya yayılmıştır. 1900’lü yılların başında Kafkas halklarının uzun ve sağlıklı yaşamları bilim dünyasının da ilgisini çekmiştir. Probiyotik bakteri ve maya zenginliği itibariyle kefir, sağlık yönünden yararları bilinen doğal bir fermente süt ürünü olarak dikkat çekmeye başlamıştır.

Gerçek kefir; sütün kefir danesiyle mayalanmasıyla elde edilir. Gerçek kefir danesi sağlıklı ve mutlu bir hayat için çok faydalı olan probiyotikleri özellikle laktik asit bakterilerini, asetik asit bakterilerini ve mayaları belli oranlarda bulundurmaktadır.

Kefir, sütte bulunan besin maddelerinin tümünü içeriğinde bulundurmasının yanında, üretimi sırasında da bazı vitaminlerin sentezlenmesi, proteinlerin ve laktozun sindirilebilirliğinin kolaylaşması besin değerini artırmaktadır. Kefirin yapısında bulunan mikroorganizmalar ile bağırsaklarda kolay sindirilmesini sağlamakta ve besin maddelerinin emilimini arttırmaktadır. Bu sağlıklı içeceği evinize ulaştıracak hijyenik kefir mayalarını profesyonel ekibiyle DANEM LTD.ŞTİ sizler için hazırlamaktadır. DANEM, doğal kefir danesinin endüstriyel üretimini hijyenik koşullarda gerçekleştiren dünyadaki tek firma olup bunun onurunu sürdürmenin büyük sorumluluk taşıdığı bilincindedir.

EndanemSevdanemBüyüdanem Büyüyo

Endanem Kefir Mayası ile Kefir yapımı için Tıklayınız
Size En Yakın Satış Mağazası İçin Tıklayınız
Online Satış için Tıklayınız

 • Video BaÅŸlığı
  KefirMayası
 • Kefirdanem Kefir Mayası
  KefirMayası
 • Kefirdanem Kefir Mayası
  KefirMayası
 • Süleyman Demirel Üniversitesi
 • Kesgep
 • Göller Bölgesi Teknokenti
 • Sürat Kargo
 • Migros
Bankalar